Oğuz Aksaç Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oğuz Aksaç Fan Club

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yolun açık olsun büyük sanatçı

3 posters
YazarMesaj
nadanada
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1

Yolun açık olsun büyük sanatçı Empty
MesajKonu: Yolun açık olsun büyük sanatçı   Yolun açık olsun büyük sanatçı Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 11:57 am

Internette bir radyomuz var kendi halinde, admin olarak bulunduğum ve türkü yayını yaptığım bu radyoda herkes benim hayrani oldugum sanatçıyı bilir. Ali ile türküler sayfasi ile yayin yapiyorum ve her yayinimda en çok oguz aksaç dinletirim. İstanbulda yasiyorum ve bu muhtesem sanatçıyı izlemek için fırsat kolluyorum. Medya maymunlarının egemen olduğu bu ülkede tüm zorluklara ragmen böyle bir degerin en tepeye çıkacagına yürekten inanıyorum. Ali menteş
[Miss-Aksac]
Admin
Admin
[Miss-Aksac]

Kadın Mesaj Sayısı : 20

MesajKonu: Geri: Yolun açık olsun büyük sanatçı   Yolun açık olsun büyük sanatçı Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 12:06 pm

sitemize üye oldugunuz için teşekkürler...Smile
https://oguz-aksac.hareketforum.net
efsane1907

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Yolun açık olsun büyük sanatçı   Yolun açık olsun büyük sanatçı Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:24 am

bu kadar büyük bir sesi gönlümüz isterki tvlerde sıksık görelim ama sizinde dediginiz gibi medya... ama bu büyük insan hak ettigi yeri inanıyorum en kısa zamanda bulacaktır... şunu da biliyorum ki o bu durumdan şikayetci degil zaten o kadar büyük ve gercek hayranları varki o bizimle bizde onunla gercekden çok mutluyuz iyiki varsın OĞUZ AKSAÇ

Yolun açık olsun büyük sanatçı
1 sayfadaki 1 sayfası